wtorek, 13 października 2015

Ślubny miesiąc

       Ostatni weekend upłynął pod znakiem wolności. Pierwszy raz od 3 lat doświadczyłam prawdziwej samotności. Maż spojrzawszy na artystyczny nieład, wszędzie porozkładane drewniane skrzynki i mój rozbiegany wzrok, postanowił się ulotnić. Zabrał Młodego do babci i zrobił mi tym samy piękny prezent, zostawiając mi cały weekend do własnej dyspozycji. Zaległości nadrobiłam, dom wysprzątałam i nawet film obejrzałam. Cisza i spokój była mi po prostu bardzo potrzebna. Mogę więc z nową energią zabierać się za kolejne projekty, co będzie widoczne w najbliższym czasie.

                                                                              ***

     Nie spodziewałam się, że ostatni Wedding Box z niespodzianką wywoła takie poruszenie. Tak się spodobał, że posypały się nowe wersje. Dziś dwie kolejne. Pierwsza miała przywodzić na myśl jesień, druga była bardziej elegancka. Mam cichą nadzieję, że osoby, które od 4 dni mogą nazywać siebie nawzajem Mężem i Żoną z przyjemnością wspominają swoje śluby, a moje Wedding Boxy będą pomagały im o nich wspominać przez długie lata.     Środek, czyli samą niespodziankę pozostawiam już wyobraźni samego obdarowującego. Aż miło popatrzeć, ile wysiłku ktoś wkłada, aby komuś innemu zrobiło się miło.

P.S. Czy widzicie te DWA SMOCZKI?? ;-*2 komentarze:

  1. właściciele wersji jesiennej pragną wyrazić swój zachwyt ;) bardzo dziękujemy naszym kochanym darczyńcom i samej autorce, bo nasz wedding box jest fantastyczny, piękna i praktyczna pamiątka, wywołująca uśmiech i mnóstwo wspomnień przy każdym rzucie oka na nią :) Ma swoje honorowe miejsce w naszym pierwszym wspólnym mieszkaniu i idealnie tu pasuje :) dziękujemy i pozdrawiamy, Marta i Piotr :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Strasznie mnie cieszą takie słowa. To miód na moje serce. jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, i niech ten skromny wytwór mojej wyobraźni towarzyszy Wam przez długie lata, przywołując te najlepsze ze wspomnień.

      Usuń