poniedziałek, 9 maja 2016

Moc zaangażowania

       Lubie tworzyć dla innych rzeczy dedykowane tylko i wyłącznie dla nich. Motywuje mnie fakt, że dostają coś oryginalnego, innego, niż cała reszta masowej produkcji  ze sklepów. Prawie każdorazowo moja linia produkcyjna obejmuje jedna sztukę.
       Chyba najbardziej cieszy mnie to, że osoby obdarowywane takim personalizowanym prezentem wiedzą, że wymagało to trochę więcej trudu, niż pójście do galerii i ruch kartą płatniczą.

"Hmmm....ktoś się postarał- zależy mu. JESTEM WAŻNY."

Zastanawiam się, co może ucieszyć.
Wymyślam, projektuję, dopasowuję.
Poświęcam czas na realizację.

Nasze zainteresowanie i czas bywają (SĄ!!) cenniejsze od złota.
I niezmiennie cieszy mnie to nawet wtedy, kiedy zostanę poproszona o realizację czyjegoś pomysłu, a osoby obdarowywanej nigdy nie widziałam na oczy.

Chyba najbardziej widoczne jest to w "zadaniach" ślubnych.
Wedding Box, Pamiątka i kartka z życzeniami dla Anity i  Rafała:
3 komentarze:

  1. Moc zaangażowania to jest to co czyni nawet prostą rzecz wyjątkową. Też lubię to poczucie, że mogę zrobić coś wyjątkowego dla kogoś wyjątkowego :) Nawet jak robię coś jeszcze bez konkretnego adresata to widzę, że o wiele lepiej, bardziej z z sercem mi się tworzy gdy pomyślę sobie o tej osobie do której być może kiedyś trafi ta ozdoba czy zabawka. Pozdrawiam ciepło!

    OdpowiedzUsuń
  2. I z tego wszystkiego zapomniałam napisać, że piękne rzeczy tworzysz. Kartki mnie urzekły, te dziecięce przesłodkie. To są wspaniałe pamiątki:)

    OdpowiedzUsuń